Évek óta tanakodom, mit is jelenthet valójában ez a cím, mindenesetre amilyen szar volt az utolsó Copa América, most olyan szórakoztató nosztalgiázni

"Egyre jobban néz ki a csapat"

0

Dárdai: nyerni kell Helsinkiben

0

Ha döntetlent érünk el, akkor sem történik tragédia, mivel a négypontos előnyünk megmarad, de ebben az esetben a görögök még veszélyesek lehetnek. Az utolsó fordulóban Athénban játszunk és ott még a pontszerzés is nehéz, így addigra jó lenne bebiztosítani legalább a harmadik helyet. Ezért lenne fontos most nyerni" - jelentette ki a szakvezető, aki a jövőjét firtató kérdésre nem kívánt válaszolni a telki edzőközpontban tartott sajtótájékoztatón.

Közben elkezdődött a női vb

0

Tegnap hurka meccsek voltak, de a Svédország-Nigéria óriási, most lett épp 3-3, a reális eredmény amúgy 2-5 lenne. A vendégért drukkolunk, még van pár perc.